נעים להכיר

למה דווקא אנחנו

לנו היכולת להגיע לכל נקודה, במיוחד אלה שמחוץ להישג ידם של בעלי מלאכה אחרים. אנחנו ניתן לכם ייעוץ מקצועי ואמין, השם לנגד עיניו את טובת הלקוח ואת ביצוע הפרויקט על הצד הטוב ביותר. אנחנו תמיד נגיד לכם את האמת, גם אם זה אומר שתשלמו פחות.

בטיחות, יעילות והקפדה על סטנדרטים גבוהים

אנחנו בחברת תל פז לגובה מאמינים בלתת ללקוח את השירות שהוא צריך. כשזה מגיע לעבודות גובה, אין מקום למשחקים: על מנת להימנע מתקלות העלולות לעלות בחיי אדם ובנזקים קשים לתיקון יש להקפיד על כל הכללים. במקומות שבהם אתם זקוקים לבעל מקצוע אמין, יעיל וישר, אל תתפשרו: צרו קשר עם תל פז לגובה.

מקצוענים בקו האופק

שאו עיניים לגובה. מה אתם רואים? חלונות מלוכלכים? אריחים רופפים? מרזבים דולפים? לא הגיע הזמן שתעשו עם זה משהו? לחברת "תל פז לגובה", המתמחה בעבודות אחזקה, התקנה ושיקום בגובה, יש את הפתרונות בשבילכם. החברה צברה מוניטין רב בקרב אנשי המקצוע בתחום הבנייה הישראלי. החברה מתגאה בשירות מקצועי ואמין, ובסטנדרטים הגבוהים ביותר של ביצוע ובטיחות.

פתרונות גבוהים לכל בעיה

השירותים של חברת " תל פז לגובה" מגוונים ומותאמים ישירות ללקוח: ניקוי חלונות, איטומים, התקנת רשתות מכל הסוגים, חיזוק אריחים, שיקומי בטון ושיפוצים בגובה וכן עבודות מיוחדות כגון התקנת מרזבים, שלטים ודגלים. בין היכולות המגוונות של החברה נמנות עבודה באמצעות סנפלינג, מנופים ובמות הרמה, והכל תוך עמידה בתקנים ההנדסיים המחמירים ביותר.

ניקוי חלונות
ניקוי חלונות

ניקוי חלונות

ניקוי חלונות
ניקוי חלונות

ניקוי חלונות

1/1