ניקוי חלונות בגובה

ניקוי חלונות
ניקוי חלונות
ניקוי חלונות
ניקוי חלונות
ניקוי חלונות
ניקוי חלונות
ניקוי חלונות

רואים רחוק, רואים שקוף

אם אתם עובדים בבניין משרדים גדול וגבוה, אתם בוודאי יודעים: החלונות הם חלק מסימני ההיכר שלכם, הן למי שרואה אתכם מבחוץ, והן למי שנכנס לפגוש אתכם מבפנים. רוב החלונות בבנייני משרדים עשויים מזכוכית כבדה המספקת החזר אור וכניסת אור חכמים- כלפי פנים וכלפי חוץ.

מגיעים מעבר להישג היד

חלונות מלוכלכים מזיקים לעסק שלכם. הם מסיחים את דעתם של העובדים ושל המבקרים במשרד שלכם מהעשייה החשובה להתקדמות החברה שלכם; הם יוצרים רושם רע על לקוחות קיימים ופוטנציאליים; הם פוגמים בתדמית היוקרתית שאתם עובדים קשה כל כך לתחזקה. על מנת לנקות חלונות בגובה נדרש ידע מקצועי רב, מיומנות והתמחות בתחום.

היתרונות שלנו - השקט שלכם

חברת תל פז לגובה מציעה לכם שירות מקצועי ויעיל, בניקוי חלונות שיחזיק לכם לאורך זמן. אתם לא צריכים לדאוג לשום דבר – תוכלו להמשיך ביום העבודה שלכם כרגיל ורק כשתראו אותנו מציצים אליכם מבחוץ תבחינו בנו, ותראו במו עיניכם כיצד אנחנו מקפידים על עבודה בטוחה ויסודית. צרו איתנו קשר עוד היום לייעוץ ולקביעת תאריך.

למה לבחור בנו?

חברתנו מתמחה במגוון רחב של תחומים,כאשר בידנו כ-20 שנות ידע וניסיון בתחום. אנו מתחייבים לאמינות השירות ללקוח,תוך שמירה על רמת בטיחות גבוהה ביותר,ללא פשרות,כשברשותנו כל האישורים והביטוחים הדרושים לביצוע עבודות גובה לפי חוק.

בעלי החברה מבצעים את העבודה ומפקחים עליה באופן צמוד לכל אורך הפרויקט.

להצעת מחיר חייגו עכשיו ל - 072-3953108

או מלאו את הטופס המצורף

לקוחות ממליצים

"חברת תל פז לגובה ביצעה אצלנו עבודה של חיזוק אריחים, אבן

וניקוי האבנים על פי דרישתנו.
 

מדובר באנשים מקצועיים, עובדים לפי כל תהליכי העבודה הנדרשים,
הבינו את הצרכים כלקוח ואת העבודה.

ביצעו את העבודה עפ"י התקנות ובאיכות הגבוהה ביותר.

אני ממליץ בחום על חברת תל פז לגובה, ברק וגיל. אנשים שיודעים לתת שירות ומענה כולל לכל עבודה בגובה שנזקקתי באתרים השונים של החברה.

אלעד תמם

מנהל פרוייקטים | א.ב. יעל ישראל