איטום

איטום מישקים
איטום
איטום
איטום
איטום

שוב אותו סיפור

התחיל החורף, אתם מיד בדריכות: מנין תבוא הרטיבות השנה? אתם מכירים את הבעיה משנים קודמות, הטיח מהקיר או התקרה מתקלפים, מופיע עובש ואולי אפילו ריח, ואף פעם לא הצלחתם להבין מה מקור התקלה. השנה תיפטרו מהרטיבות אחת ולתמיד בעזרת איטום מקצועי ויעיל, שיזהה את מקור הבעיה ויטפל בו באופן ממוקד.

מדע רטיבות היא בעיה כל כך טורדנית?

רטיבות נגרמת לרוב מכשל באיטום החיצוני של הבניין. בתום הקיץ עם הופעת הגשמים הראשונים, המים מחלחלים לתוך המבנה ולא יכולים להתנקז. והתוצאה היא – רטיבות שרק תלך ותחמיר עם התקדמות החורף. זאת הסיבה שבעיה כזאת עדיף לזהות מיד כשהיא מופיעה על מנת שלא תחמיר ותהפוך למסובכת יותר. החכמים באמת – יתקנו את בעיית הרטיבות כשהיא לא מטרידה, בקיץ; וככה ימנעו מהישנות הבעיה עם הגשמים החזקים.

מתאימים לכם את סוג העבודה

אנו בחברת "תל פז לגובה" מתמחים בעבודות איטום מורכבות ממגוון סוגים:

  • איטום סדקים

  • איטום גגות וגגות מרוצפים

  • איטום קירות חיצוניים 

  • איטום חיפויי שיש וקרמיקה

אמרו לנו מה אתם צריכים ואנו נדע להתאים לכם את סוג העבודה.

למה לבחור בנו?

חברתנו מתמחה במגוון רחב של תחומים,כאשר בידנו כ-20 שנות ידע וניסיון בתחום. אנו מתחייבים לאמינות השירות ללקוח,תוך שמירה על רמת בטיחות גבוהה ביותר,ללא פשרות,כשברשותנו כל האישורים והביטוחים הדרושים לביצוע עבודות גובה לפי חוק.

בעלי החברה מבצעים את העבודה ומפקחים עליה באופן צמוד לכל אורך הפרויקט,ובמידת הצורך נעזרים בליווי צמוד של מהנדס קונסטרוקטור.

להצעת מחיר חייגו עכשיו ל - 072-3953108

או מלאו את הטופס המצורף

לקוחות ממליצים

"חברת תל פז לגובה ביצעה אצלנו עבודה של חיזוק אריחים, אבן

וניקוי האבנים על פי דרישתנו.
 

מדובר באנשים מקצועיים, עובדים לפי כל תהליכי העבודה הנדרשים,
הבינו את הצרכים כלקוח ואת העבודה.

ביצעו את העבודה עפ"י התקנות ובאיכות הגבוהה ביותר.

אני ממליץ בחום על חברת תל פז לגובה, ברק וגיל. אנשים שיודעים לתת שירות ומענה כולל לכל עבודה בגובה שנזקקתי באתרים השונים של החברה.

אלעד תמם

מנהל פרוייקטים | א.ב. יעל ישראל