חיזוקי אריחים

איטום מישקים
איטום
איטום
איטום
איטום

הקפדה מבורכת

שנת 1994 הייתה שנת מפנה בתחום חיפויי אבן לקירות חיצוניים. עד אז, לא נוסח תקן מסודר בנושא, ולכן כל קבלן אימץ שיטת הדבקה לפי שיקוליו הפרטיים. החיסרון בתקן המסודר הורגש היטב כאשר שנים ספורות אחרי הביצוע, האבנים היו נסדקות או נופלות. כיום התקן אמנם שיפר את המצב, אולם היעדר אכיפה בתחום מביא לכך שגם כיום קבלנים מזלזלים בלקוח ומתקינים חיפויי אבן רשלניים.

מורידים לכם אבן מהלב

לביצוע מקצועי של חיזוק אבן ישנה חשיבות עצומה, בעיקר בהיבט הבטיחותי; זאת במיוחד כאשר מדובר בבניינים גבוהים. איש לא אוהב לראות את המעטפת החיצונית של הנכס שלו מוזנחת וסדוקה, אולם תרחיש של צניחת אבן כבדה כל כך מגובה רב אל העוברים והשבים הנו סיוט נורא הרבה יותר ופוטנציאל לאסון. לכן, כדי לישון בשקט חשוב שלא להתפשר על בעל המקצוע שאת שירותיו אתם שוכרים בתחום זה.

אתם לא צריכים לבחור

לקוחותיה של חברת תל פז לגובה נהנים מהניסיון העשיר של בעלי המקצוע שלה. החברה תדע להתאים לצרכים שלכם את סוג העבודה ולבצע אותה תוך הקפדה על כל פרט ועמידה בתקנים המחמירים ביותר כדי לבצע עבודה מרשימה שתוכלו 'לשכוח ממנה' לשנים רבות.

למה לבחור בנו?

חברתנו מתמחה במגוון רחב של תחומים,כאשר בידנו כ-20 שנות ידע וניסיון בתחום. אנו מתחייבים לאמינות השירות ללקוח,תוך שמירה על רמת בטיחות גבוהה ביותר,ללא פשרות,כשברשותנו כל האישורים והביטוחים הדרושים לביצוע עבודות גובה לפי חוק.

בעלי החברה מבצעים את העבודה ומפקחים עליה באופן צמוד לכל אורך הפרויקט,ובמידת הצורך נעזרים בליווי צמוד של מהנדס קונסטרוקטור.

לקוחות ממליצים

"חברת תל פז לגובה ביצעה אצלנו עבודה של חיזוק אריחים, אבן

וניקוי האבנים על פי דרישתנו.
 

מדובר באנשים מקצועיים, עובדים לפי כל תהליכי העבודה הנדרשים,
הבינו את הצרכים כלקוח ואת העבודה.

ביצעו את העבודה עפ"י התקנות ובאיכות הגבוהה ביותר.

אני ממליץ בחום על חברת תל פז לגובה, ברק וגיל. אנשים שיודעים לתת שירות ומענה כולל לכל עבודה בגובה שנזקקתי באתרים השונים של החברה.

אלעד תמם

מנהל פרוייקטים | א.ב. יעל ישראל

להצעת מחיר חייגו עכשיו ל - 072-3953108 

או מלאו את הטופס המצורף